Ułatwienia dostępu

#LubLean

Cykl warsztatów i konferencji

#LubLean

Od 2018 r. Fundacja prowadzi cykl #LubLean (wsześniej YOKOTEN), w ramach którego organizuje warsztaty i konferencje dla szeroko rozumianego sektora produkcyjnego.

Wydarzenia te stały się płaszczyzną do prezentacji najnowszych rozwiązań technologicznych w kontekście wykorzystania ich w zaawansowanym sposobie zarządzania firmą. Doświadczeni praktycy biznesowi oraz przedstawiciele firm zajmujących się wdrożeniami przemysłu 4.0, automatyzacją i robotyzacją pokazują, jak prowadzić firmę w Polsce i w jaki sposób przygotować się do nieuniknionych zmian technologicznych w produkcji w niedalekiej przyszłości.

Idea #LubLean, bazująca na dzieleniu się dobrymi praktykami, a także podjęta tematyka, co roku spotykają się z dużym zainteresowaniem uczestników reprezentujących firmy przemysłowe nie tylko z regionu, ale z całej Polski.

LubLean

Konferencja #LubLean

Weź udział w dorocznej Konferencji

Co roku Fundacja organizuje branżową konferencję, która dotychczas odbywała się pod hasłem YOKOTEN, odnoszącym się do dzielenia się dobrymi praktykami. Sharing best practices to bowiem jeden z elementów misji, jaką w swojej działalności realizuje zarówno Fundacja, jak i koordynowany przez nią Klaster. Wierzymy, że dzielenie się doświadczeniami to najlepszy sposób na poszerzenie wiedzy w zakresie prowadzenia działalności produkcyjnej.

Dotychczasowe edycje konferencji cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem – gościliśmy niemal 100 przedstawicieli kadry zarządzającej firm produkcyjnych nie tylko z Lublina, lecz z całej Polski, a także osoby zawodowo lub naukowo zainteresowanych wdrażaniem nowoczesnych technologii oraz optymalizacją procesów produkcji.

warsztaty #LubLean

Poznaj sposoby rozwiązywania problemów podczas praktycznych warsztatów

Warsztaty dedykowane są kadrze zarządzającej oraz dyrektorom produkcji i mają bardzo praktyczny charakter. Oprócz części teoretycznej zakładają wizyty studyjne w zakładach produkcyjnych.

Uczestnicy podczas gemba walk mają za zadanie zaobserwować wcześniej wskazane procesy i zjawiska, które są następnie wspólnie omawiane.  

meetupy #LubLean

Opowiedz nam o swoich doświadczeniach podczas nieformalnych spotkań

Odpowiadając na sygnały Uczestników Konferencji, działając z zamiarem wzmocnienia procesu dzielenia się wiedzą i dobrymi praktykami, Fundacja w 2019 r. rozpoczęła organizację spotkań w stylu MEETUP, pod hasłem #LubLean, których celem jest omawianie różnych kwestii związanych z zarządzaniem procesami w zakładach produkcyjnych oraz sieciowanie przedstawicieli lubelskiego biznesu. Spotkania mają charakter nieformalny – stawiamy na otwartość i zaangażowanie podczas prowadzonych „po godzinach pracy” dyskusji.

AKTUALNOŚCI

Sprawdź wydarzenia z cyklu #LubLean

#LubLean Meetup No. 12

W ramach współpracy Lubelskiej Wyżyny Przemysłowej, zapraszamy do udziału w kolejnym warsztacie #LubLean Meetup No. 12. Najbliższe spotkanie pt. „Informacja zwrotna – klucz do efektywności i rozwoju” odbędzie się 27 czerwca o godz. 18.00 w LubHotel (ul. Krańcowa 107A), sala nr 2. Podczas szkolenia omówimy, czym jest efektywny feedback (a czym na pewno nie jest!),…

Czytaj dalej

#LubLean Meetup No. 12 – odwołane

Już w najbliższy czwartek (25 kwietnia) o godz. 18.00 przychodzimy z kolejną dawką wiedzy na temat zarządzania i podnoszenia kompetencji kadr. Tematem najbliższego meetupu będą najnowsze trendy w zarządzaniu. Warsztat poprowadzi Robert Bronisz – Prezes Zarządu Fundacji Lubelska Wyżyna Przemysłowa oraz Prezes Zarządu ABM Greiffenberger Polska. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest…

Czytaj dalej

#LubLean Meetup No. 9

Dlaczego modele mentalne są tematem taboo?

Czytaj dalej

Konferencja #LubLean już za nami

Dziękujemy za udział! Zobaczcie relację z wydarzenia.

Czytaj dalej

Bądź na bieżąco z naszymi działaniami

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Lubelska Wyżyna Przemysłowa B. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty drogą e-mailową. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce Prywatności

Przejdź do panelu uczestnika

Kontakt

Fundacja Lubelska Wyżyna Przemysłowa
koordynator Klastra Wyżyna Przemysłowa

ul. B. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin

kontakt@wyzynaprzemyslowa.pl

KRS: 0000711043
NIP: 9462677368
REGON: 36920883200000