Ułatwienia dostępu

Wizyta studyjna: LWDO Lift Service S.A.

Jak zredukować liczbę zgłaszanych reklamacji o niemal 50%? Jak budować efektywne zespoły? Jak komunikować potrzebę zmiany w organizacji i przygotować na nią pracowników?

To między innymi te zagadnienia będą tematem naszej wizyty studyjnej w firmie LWDO Lift Service S.A., która odbędzie się 10 maja o godzinie 11.00 w siedzibie firmy w Lublinie.

LIFT SERVICE to jedyny producent wind na Lubelszczyźnie, który indywidualnie dostosowuje produkty do zamówień klientów, a przy tym realizuje projekty od etapu planowania, przez wykonanie, aż po konserwację. Firma jest uczestnikiem Wyżyna Motoryzacyjna i Maszynowa i w ramach organizacji była jednym z pierwszych klientów prowadzonego przez Wyżynę Centrum Technologii i Wdrożeń. Od października 2021 r. trwają prace nad dużym projektem w obszarze wsparcia procesów, który zapoczątkowany został audytami realizowanymi przez CTW, a następnie wsparty przez specjalistów na etapie wdrożeń zarekomendowanych rozwiązań.

Dzięki organizowanej wizycie studyjnej będziecie mieli Państwo możliwość poznania firmy oraz szczegółów realizowanego we współpracy z Wyżyną projektu.

Uczestnictwo w spotkaniu jest darmowe, jednak dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc, więc o udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 6 maja na adres: kontakt@fundacja-wmm.pl.

Bądź na bieżąco z naszymi działaniami

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Lubelska Wyżyna Przemysłowa B. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty drogą e-mailową. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce Prywatności

Przejdź do panelu uczestnika

Kontakt

Fundacja Lubelska Wyżyna Przemysłowa
koordynator Klastra Wyżyna Przemysłowa

ul. B. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin

kontakt@wyzynaprzemyslowa.pl

KRS: 0000711043
NIP: 9462677368
REGON: 36920883200000