Ułatwienia dostępu

Warsztaty PROTEKTOR

Jak świadomie dobierać odzież ochronną?

Już 24 maja oraz 31 maja odbędą się warsztaty organizowane przez firmę PROTEKTOR

❓ Jak świadomie dobierać odzież ochronną?
⚠ Jak odpowiednia konstrukcja obuwia wpływa na bezpieczeństwo i ergonomię pracy?
📊 Dlaczego powinniśmy przy doborze obuwia brać pod uwagę środowiskowe warunki pracy?
💻 Jak wykorzystać komponenty przemysłu 4.0 w produkcji odzieży ochronnej?

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych – warsztaty są bezpłatne, jednak liczba miejsc jest znacznie ograniczona (o uczestnictwie decydować będzie kolejność zgłoszeń).

Adresatami zaproszenia są w szczególności osoby zajmujące się bezpieczeństwem i higieną pracy w zakładach produkcyjnych.

Oprócz omówienia problematyki obuwia i odzieży ochronnej, organizator przewidział w agendzie również zwiedzanie zakładu produkcyjnego.

UWAGA! PROTEKTOR przygotował niespodziankę: dla każdego uczestnika przewidziana jest para butów z kolekcji Grom lub Protektor! 👣

📅 Data: 24 lub 31 maja, godzina od 9.00 do 13.00
📌 Miejsce: PROTEKTOR, ul. Vetterów 24A-24B
📥 Zgłoszenia: zapisy przyjmujemy na adres kontakt@wyzynaprzemyslowa.pl do dnia 20 maja (dla pierwszej tury) oraz do 26 maja (dla drugiej tury). W wiadomości należy podać wybrany termin.

Bądź na bieżąco z naszymi działaniami

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Lubelska Wyżyna Przemysłowa B. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty drogą e-mailową. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce Prywatności

Przejdź do panelu uczestnika

Kontakt

Fundacja Lubelska Wyżyna Przemysłowa
koordynator Klastra Wyżyna Przemysłowa

ul. B. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin

kontakt@wyzynaprzemyslowa.pl

KRS: 0000711043
NIP: 9462677368
REGON: 36920883200000