Ułatwienia dostępu

Charytatywny Turniej Piłkarski

Już w lipcu odbędzie się Charytatywny Turniej Piłkarski organizowany przez Wyżynę Przemysłową dla Podopiecznych Domu Dziecka w Woli Gałęzowskiej.

Szczegóły:

Termin: 8 lipca

Start: godzina 09:00

Wpisowe od drużyny: 2 000,00 zł

Gdzie: Stadion Lekkoatletyczny al. Józefa Piłsudskiego 22 20-407 Lublin

Serdecznie zapraszamy do udziału w turnieju lubelskie firmy, które chciałyby wesprzeć swoim uczestnictwem Dom Dziecka w Woli Gałęzowskiej niedaleko Bychawy.

W wydarzeniu uczestniczyć będzie maksymalnie 20 drużyn a cały dochód uzyskany z turnieju zostanie przekazany Podopiecznym Domu Dziecka. Dla kibiców wciąż organizujemy liczne atrakcje: przyjazd wozu strażackiego OSP, pokaz ratownictwa medycznego, zabawy z animatorami dla dzieci, pilates na świeżym powietrzu z certyfikowaną instruktorką fitness i wiele innych o których będziemy informować na bieżąco.

Zostań Sponsorem Turnieju!

Wciąż szukamy firm zainteresowanych sponsorowaniem turnieju z możliwością promocji swojej firmy podczas wydarzenia.

Po więcej szczegółów na ten temat zapraszam do kontaktu bezpośredniego pod numer telefonu: 513 820 067

Bądź na bieżąco z naszymi działaniami

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Lubelska Wyżyna Przemysłowa B. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty drogą e-mailową. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce Prywatności

Przejdź do panelu uczestnika

Kontakt

Fundacja Lubelska Wyżyna Przemysłowa
koordynator Klastra Wyżyna Przemysłowa

ul. B. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin

kontakt@wyzynaprzemyslowa.pl

KRS: 0000711043
NIP: 9462677368
REGON: 36920883200000