Ułatwienia dostępu

Śniadanie biznesowe

Zapraszamy na śniadanie biznesowe „Przemysł 4.0 – wyprzedź konkurencję”, które BGK organizuje we współpracy z Fundacją Platforma Przemysłu Przyszłości oraz Wyżyną Przemysłową.

Już 26 kwietnia spotkamy się z przedstawicielami Platforma Przemysłu Przyszłości i Bank Gospodarstwa Krajowego, by porozmawiać o tym, jak efektywnie wykorzystać rozwiązania z zakresu przemysłu 4.0 i wyprzedzić konkurencję. Cieszymy się, że podczas spotkania Prezes Zarządu Fundacji Lubelska Wyżyna Motoryzacyjna i Maszynowa – Robert Bronisz, będzie miał możliwość opowiedzenia o sukcesie naszego Centrum Technologii i Wdrożeń.


Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do 20 kwietnia 2022 r. na adres mailowy: marlena.kania@bgk.pl

Bądź na bieżąco z naszymi działaniami

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Lubelska Wyżyna Przemysłowa B. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty drogą e-mailową. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce Prywatności

Przejdź do panelu uczestnika

Kontakt

Fundacja Lubelska Wyżyna Przemysłowa
koordynator Klastra Wyżyna Przemysłowa

ul. B. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin

kontakt@wyzynaprzemyslowa.pl

KRS: 0000711043
NIP: 9462677368
REGON: 36920883200000