Ułatwienia dostępu

Piłkarski Turniej Charytatywny Fundacji Lubelska Wyżyna Przemysłowa 2024

Miło nam poinformować, że znamy termin Piłkarskiego Turnieju Charytatywnego Fundacji Lubelska Wyżyna Przemysłowa 2024💥❗

Podobnie jak przed rokiem, zapraszamy Państwa do wspólnej gry na rzecz Domu Dziecka „Oficyna” w woli Gałęzowskiej. W pierwszej edycji wydarzenia udało nam się sfinansować wyjazdy wakacyjne dla osiemnaściorga dzieci z domu dziecka. Dziękujemy za Państwa zaangażowanie i chęć pomocy najmłodszym. Relacje z tego wydarzenia dostępne są na stronie domu dziecka oraz Klastra Wyżyna Przemysłowa.

W tym roku, już 27 lipca br., ponownie wracamy na Stadion Lekkoatletyczny w Lublinie, gdzie rozegramy pełne emocji mecze i poznamy zwycięzców tegorocznego Turnieju. Nadchodzącym wydarzeniem chcemy budować naszą społeczność, dlatego do udziału i wspólnej zabawy zapraszamy pracowników Państwa firmy wraz z rodzinami. Na najmłodszych będą czekały gry i zabawy sportowe oraz spotkania edukacyjne.

W związku z powyższym serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji Turnieju. W najbliższym czasie dodatkowo przekażemy pakiety sponsorskie i więcej informacji na temat samego programu wydarzeń towarzyszących, jednak już teraz zachęcamy do zgłaszania drużyn z Państwa firm.

❗📆Karty zgłoszeń Drużyny należy przesłać na adres: kontakt@wyzynaprzemyslowa.pl, do dnia  22 lipca 2024 r. ❗📆

Liczymy na Państwa obecność!

Bądź na bieżąco z naszymi działaniami

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Lubelska Wyżyna Przemysłowa B. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty drogą e-mailową. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce Prywatności

Przejdź do panelu uczestnika

Kontakt

Fundacja Lubelska Wyżyna Przemysłowa
koordynator Klastra Wyżyna Przemysłowa

ul. B. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin

kontakt@wyzynaprzemyslowa.pl

KRS: 0000711043
NIP: 9462677368
REGON: 36920883200000