Ułatwienia dostępu

Pierwszy MEETUP z cyklu YOKOTEN

Kontynuując proces dzielenia się wiedzą i dobrymi praktykami, serdecznie zapraszamy na YOKOTEN MEETUP No. 1, który odbędzie się 4 lipca (czwartek) o godzinie 18.00 w Restauracji Trybunalska.

Spotkanie będzie miało charakter nieformalny – stawiamy na otwartość i zaangażowanie podczas prowadzonych „po godzinach pracy” dyskusji.

Tematem pierwszego meetupu będzie rola małych kroków w rozwoju organizacji. Co możemy zmienić małymi krokami? Czy długookresową wizję da się przełożyć na małe kroki? Czy rozwój pracowników możliwy jest przy zastosowaniu metody małych kroków?

Moderatorem dyskusji będzie Paweł Sawicki – Kierownik ds. Ciągłego Doskonalenia w firmie ABM Greiffenberger Polska.

Liczymy na to, że zechcecie się Państwo podzielić swoimi doświadczeniami w tej kwestii i że wspólnie wypracujemy tematy na kolejne spotkania, dopasowane do Państwa bieżących potrzeb.

UWAGA! Liczba uczestników meetupu jest ograniczona i wynosi maksymalnie 20 osób – o udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń, których dokonywać możecie Państwo do dnia 1 lipca wysyłając wiadomość na adres: kontakt@fundacja-wmm.pl

Bądź na bieżąco z naszymi działaniami

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Lubelska Wyżyna Przemysłowa B. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty drogą e-mailową. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce Prywatności

Przejdź do panelu uczestnika

Kontakt

Fundacja Lubelska Wyżyna Przemysłowa
koordynator Klastra Wyżyna Przemysłowa

ul. B. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin

kontakt@wyzynaprzemyslowa.pl

KRS: 0000711043
NIP: 9462677368
REGON: 36920883200000