Ułatwienia dostępu

#LubLean Meetup No. 12 – odwołane

Już w najbliższy czwartek (25 kwietnia) o godz. 18.00 przychodzimy z kolejną dawką wiedzy na temat zarządzania i podnoszenia kompetencji kadr. Tematem najbliższego meetupu będą najnowsze trendy w zarządzaniu. Warsztat poprowadzi Robert Bronisz – Prezes Zarządu Fundacji Lubelska Wyżyna Przemysłowa oraz Prezes Zarządu ABM Greiffenberger Polska.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Liczymy na Państwa obecność i żywą dyskusję w trakcie spotkania.

Zgłoszenia przyjmowane są na adres: kontakt@wyzynaprzemyslowa.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zachęcamy do śledzenia nas na LinkedIn.

Bądź na bieżąco z naszymi działaniami

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Lubelska Wyżyna Przemysłowa B. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty drogą e-mailową. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce Prywatności

Przejdź do panelu uczestnika

Kontakt

Fundacja Lubelska Wyżyna Przemysłowa
koordynator Klastra Wyżyna Przemysłowa

ul. B. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin

kontakt@wyzynaprzemyslowa.pl

KRS: 0000711043
NIP: 9462677368
REGON: 36920883200000