Ułatwienia dostępu

#LubLean Meetup No. 12

W ramach współpracy Lubelskiej Wyżyny Przemysłowej, zapraszamy do udziału w kolejnym warsztacie #LubLean Meetup No. 12. Najbliższe spotkanie pt. „Informacja zwrotna klucz do efektywności i rozwoju” odbędzie się 27 czerwca o godz. 18.00 w LubHotel (ul. Krańcowa 107A), sala nr 2.

Podczas szkolenia omówimy, czym jest efektywny feedback (a czym na pewno nie jest!), o czym warto pamiętać, formułując informację zwrotną i jak sprawić, żeby faktycznie działała. Porozmawiamy, o czym warto pamiętać, udzielając feedbacku, jakie są pułapki oraz jak się przed nimi ustrzec. Trenerzy podzielą się własnym doświadczeniem oraz dobrymi praktykami oraz przedstawią sprawdzony model udzielania informacji zwrotnej.

Partnerem merytorycznym spotkania jest PwC Polska.

Naszymi prelegentami będą:

  • Mikołaj Peglau – Team Leader z ponad pięcioletnim doświadczeniem w obszarze przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy, pracujący na projektach KYC/Remediation dla wiodących europejskich instytucji finansowych. Zafascynowany tematami efektywnego przywództwa, dba o rozwój swojego zespołu poprzez regularny coaching i mentoring. Od ponad 3 lat certyfikowany wewnętrznie trener PwC, łączy wiedzę i doświadczenie biznesowe z wiedzą dotyczącą umiejętności miękkich. Prywatnie entuzjasta kawy, snowboardingu i trekkingu.
  • Agata Buller – Członkini zespołu szkoleń i rozwoju z doświadczeniem w onboardingu, tworzeniu programów rozwojowych oraz organizacji szkoleń. Trenerka z ponad czteroletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń z zakresu umiejętności miękkich,w szczególności komunikacji, efektywnej informacji zwrotnej oraz prowadzenia szkoleń i prezentacji. Spędziła ponad 1000 godzin na sali szkoleniowej. Prywatnie fanka Formuły 1, siatkówki i górskich wycieczek.

Udział dla przedstawicieli firm z Klastra jest bezpłatny. Osoby spoza Klastra Wyżyna Przemysłowa – koszt 50,00 PLN netto/os.

Ze względu na warsztatowy charakter spotkania liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy: kontakt@wyzynaprzemyslowa.pl

Bądź na bieżąco z naszymi działaniami

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Lubelska Wyżyna Przemysłowa B. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty drogą e-mailową. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce Prywatności

Przejdź do panelu uczestnika

Kontakt

Fundacja Lubelska Wyżyna Przemysłowa
koordynator Klastra Wyżyna Przemysłowa

ul. B. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin

kontakt@wyzynaprzemyslowa.pl

KRS: 0000711043
NIP: 9462677368
REGON: 36920883200000