Ułatwienia dostępu

Konferencja „Inżynierowie dla Lublina”

Fundacja Lubelska Wyżyna Motoryzacyjna i maszynowa była partnerem konferencji organizowanej przez Urząd Miasta Lublin oraz Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A. pod nazwą „Lubelska Wyżyna Motoryzacyjna i Maszynowa – Inżynierowie dla Lublina”

Pan Robert Bronisz – Prezes Klastra Wyżyna Motoryzacyjna i Maszynowa oraz Dyrektor Zakładu w Lublinie i Wiceprezes firmy ABM Greiffenberger Polska Sp. z o.o. otworzył tegoroczną edycję konferencji „Lubelska Wyżyna Motoryzacyjna i Maszynowa – Inżynierowie dla Lublina”.

W konferencji udział wzięło ponad 300 uczestników. W ramach wydarzenia odbył się prelekcje wprowadzające o rynku pracy w Lublinie, prelekcje technicznych szkół średnich oraz prelekcje technicznych szkół wyższych.

Dodatkowo 60 uczniów wzięło udział w wizytach studyjnych w lokalnych przedsiębiorstwach (MPK Lublin, ABM Greiffenberger, Medi-Sept, Aliplast), szkoły średnie oraz uczelnie wyższe zorganizowały swoje wystawy, a szansę na zaprezentowanie się miały również lubelskie koła naukowe.

Konferencja miała na celu pokazanie możliwości jakie daje Lublin pod względem kształcenia technicznego na poziomie ponadpodstawowym oraz wyższym, a także zatrudnienia po zakończeniu edukacji w lubelskich firmach przemysłowych.

Bądź na bieżąco z naszymi działaniami

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Lubelska Wyżyna Przemysłowa B. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty drogą e-mailową. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce Prywatności

Przejdź do panelu uczestnika

Kontakt

Fundacja Lubelska Wyżyna Przemysłowa
koordynator Klastra Wyżyna Przemysłowa

ul. B. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin

kontakt@wyzynaprzemyslowa.pl

KRS: 0000711043
NIP: 9462677368
REGON: 36920883200000