Ułatwienia dostępu

Klastry-Nauka-Biznes

 Wyżyna Przemysłowa we współpracy z Politechniką Lubelską, Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Lubelskiej oraz Miastem Lublin w najbliższy czwartek, 8 grudnia 2022 r., organizuje konferencję Klastry – Biznes – Nauka.

Nie będzie to jednak typowa konferencja – oprócz prelekcji zależy nam na tym, by porozmawiać z przedstawicielami biznesu o doświadczeniach we współpracy z nauką i możliwościach, jakie firmom daje „Politechniczna Sieć VIA CARPATIA”.

🔎 Po konferencji przewidziane zostało również zwiedzanie laboratorium: prototypowego magazynu energii, dedykowanego
małym i średnim przedsiębiorstwom.

Rejestracja na wydarzenie możliwa jest pod adresem:
👉 https://lnkd.in/dSid2k6N

Bądź na bieżąco z naszymi działaniami

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Lubelska Wyżyna Przemysłowa B. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty drogą e-mailową. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce Prywatności

Przejdź do panelu uczestnika

Kontakt

Fundacja Lubelska Wyżyna Przemysłowa
koordynator Klastra Wyżyna Przemysłowa

ul. B. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin

kontakt@wyzynaprzemyslowa.pl

KRS: 0000711043
NIP: 9462677368
REGON: 36920883200000