Ułatwienia dostępu

Członkowie Klastra Wyżyna Przemysłowa wzięli udział w konferencji “Nowoczesne trendy w logistyce kontraktowej Lublina i okolic”!

W dniach 17-19 kwietnia br., z inicjatywy Wydziału Transportu i Informatyki Lubelskiej Akademii WSEI, odbyła się konferencja “Nowoczesne trendy w logistyce kontraktowej Lublina i okolic – wyzwania i możliwości współpracy społeczności akademickiej, szkolnej i firm z branży logistycznej”. Celem wydarzenia była promocja i współpraca uczelni, szkół średnich  i środowiska pracodawców w zakresie szeroko rozumianej logistyki kontraktowej na terenie miasta  Lublina i okolic.  Firma CEWAR Więch Spółka Jawna oraz Port Lotniczy Lublin / Lublin Airport – członkowie Klastra Wyżyna Przemysłowa – mieli okazję przybliżyć potencjał swoich firm, a także nadchodzące, najważniejsze inwestycje, takie jak ukończenie budowy terminala cargo, które spodziewane jest już w sierpniu tego roku. Konferencja była również okazją do zaprezentowania programów stażowych prowadzonych przez firmy, jak również zaproszenia studentów do bezpośredniej współpracy.

Więcej o konferencji na stronie.

Bądź na bieżąco z naszymi działaniami

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Lubelska Wyżyna Przemysłowa B. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty drogą e-mailową. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce Prywatności

Przejdź do panelu uczestnika

Kontakt

Fundacja Lubelska Wyżyna Przemysłowa
koordynator Klastra Wyżyna Przemysłowa

ul. B. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin

kontakt@wyzynaprzemyslowa.pl

KRS: 0000711043
NIP: 9462677368
REGON: 36920883200000