Ułatwienia dostępu

Cluster Booster Academy

Doskonalimy nasze umiejętności zarządzania Klastrem.

🧠 Zarządzanie klastrem wymaga dużego zakresu wiedzy i umiejętności, aby zapewnić skuteczne wsparcie wszystkim członkom klastra, a w szczególności tym reprezentującym sektor MŚP.

🎓 My nie zwalniamy tempa i od grudnia czerpaliśmy dobre praktyki dot. zarządzania europejskimi klastrami biorąc udział w #ClusterBoosterAcademy – inicjatywie organizowanej przez European Cluster Collaboration Platform (ECCP).

💪 Dzięki obecności 40 menedżerów klastrów z całej Europy oraz certyfikowanych i doświadczonych trenerów, uczestnicy Akademii mogli skorzystać ze szkolenia dostosowanego do ich potrzeb, a tym samym podnieść swoje umiejętności, nawiązać nowe cenne kontakty i wziąć udział w interesujących dyskusjach.

Bądź na bieżąco z naszymi działaniami

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Lubelska Wyżyna Przemysłowa B. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty drogą e-mailową. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce Prywatności

Przejdź do panelu uczestnika

Kontakt

Fundacja Lubelska Wyżyna Przemysłowa
koordynator Klastra Wyżyna Przemysłowa

ul. B. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin

kontakt@wyzynaprzemyslowa.pl

KRS: 0000711043
NIP: 9462677368
REGON: 36920883200000