Ułatwienia dostępu

Ankieta dot. zagranicznych misji gospodarczych

W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie zachęcamy do wypełnienia krótkiej ankiety dot. zagranicznych misji gospodarczych.

Ankieta znajduje się pod linkiem: https://lnkd.in/dUrnFfG

Celem badania jest odpowiednie dostosowanie podejmowanych działań do potrzeb przedsiębiorców. Ankieta ma na celu opracowanie kalendarza promocji Województwa Lubelskiego za granicą oraz wytyczenie kierunków promocji gospodarczej, a tym samym możliwości udziału firm z regionu w wyjazdowych misjach gospodarczych.

Wypełnienie ankiety zajmie nie więcej niż ok. 2 minuty.

Biznes Lubelskie 2018

Bądź na bieżąco z naszymi działaniami

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Lubelska Wyżyna Przemysłowa B. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty drogą e-mailową. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce Prywatności

Przejdź do panelu uczestnika

Kontakt

Fundacja Lubelska Wyżyna Przemysłowa
koordynator Klastra Wyżyna Przemysłowa

ul. B. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin

kontakt@wyzynaprzemyslowa.pl

KRS: 0000711043
NIP: 9462677368
REGON: 36920883200000