Ułatwienia dostępu

Albi-Tech Sp. z o.o.nowym uczestnikiem Klastra WP

Albi-Tech powstało w 2016 roku w celu zapewnienia specjalistycznych usług w zakresie inżynierii, przedsiębiorcom z całej Polski. Przez lata wyspecjalizowaliśmy się w pracach B+R (R&D), optymalizacji technologii i produktu, doradztwie inżynierskim i specjalistycznych szkoleniach.

Pracujemy, aby przedsiębiorstwa, zarówno te małe, jak i duże, miały możliwość rozwoju swoich produktów i technologii, wspierając je w opracowywaniu innowacji oraz prowadząc badania laboratoryjne.

Załączniki:

Bądź na bieżąco z naszymi działaniami

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Lubelska Wyżyna Przemysłowa B. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty drogą e-mailową. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce Prywatności

Przejdź do panelu uczestnika

Kontakt

Fundacja Lubelska Wyżyna Przemysłowa
koordynator Klastra Wyżyna Przemysłowa

ul. B. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin

kontakt@wyzynaprzemyslowa.pl

KRS: 0000711043
NIP: 9462677368
REGON: 36920883200000