Ułatwienia dostępu

TRILUX Polska nowym uczestnikiem Klastra WP

W maju, w gronie uczestników Klastra TRILUX Polska Sp. z o.o.

Firma w modelu B2B oferuje produkty i rozwiązania oświetleniowe typu „smart” dedykowane: biurowcom, obiektom przemysłowym, handlowym, edukacyjnym, zdrowotnym oraz zastosowaniom architektonicznym zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.

Na dynamicznym i coraz bardziej wymagającym rynku, TRILUX oferuje klientom nie tylko oświetleniowe produkty PREMIUM, ale także doradztwo i fachowe wsparcie na każdym etapie realizacji projektu, korzystając z bogatej oferty technologii oraz wsparcia silnych partnerów w Grupie TRILUX. Zgodnie z ideą „SIMPLIFY YOUR LIGHT” oprócz jakości i rachunku ekonomicznego TRILUX wspiera przedsiębiorstwa w realizacji ich celów zrównoważonego rozwoju.

Witamy na pokładzie!

Bądź na bieżąco z naszymi działaniami

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Lubelska Wyżyna Przemysłowa B. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty drogą e-mailową. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce Prywatności

Przejdź do panelu uczestnika

Kontakt

Fundacja Lubelska Wyżyna Przemysłowa
koordynator Klastra Wyżyna Przemysłowa

ul. B. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin

kontakt@wyzynaprzemyslowa.pl

KRS: 0000711043
NIP: 9462677368
REGON: 36920883200000