Ułatwienia dostępu

Droga do neutralności klimatycznej przemysłu

Raportowanie zrównoważonego rozwoju #ESG w coraz większej ilości firm staje się koniecznością. Liczenie śladu węglowego oraz wdrażanie planu na zbliżenie się do neutralności klimatycznej za chwilę staną się standardem działalności firm produkcyjnych.

Raportowanie zrównoważonego rozwoju #ESG w coraz większej ilości firm staje się koniecznością. Liczenie śladu węglowego oraz wdrażanie planu na zbliżenie się do neutralności klimatycznej za chwilę staną się standardem działalności firm produkcyjnych. Jaką rolę odegrają instytucje finansowe? Jak wygląda ścieżka przygotowań do raportowania ESG i czego mogą oczekiwać od Państwa partnerzy biznesowi?

Zapraszamy na spotkanie z ekspertem – Panem Piotr Dmuchowski z HSBC Poland, które zaplanowaliśmy na 20 maja 2022 r. o godzinie 13.00 w formule online.

Zgłoszenia przyjmujemy na adres: kontakt@fundacja-wmm.pl

Uwaga: Udział w spotkaniu mogą wziąć wyłącznie przedstawiciele sektora produkcji.

Bądź na bieżąco z naszymi działaniami

Uzupełnienie powyższego pola oznacza zgodę na otrzymywanie newslettera drogą e-mailową. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Lubelska Wyżyna Przemysłowa B. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin. Dane osobowe osób zapisujących się na newsletter są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty drogą e-mailową. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu prawach, znajduje się w Polityce Prywatności

Przejdź do panelu uczestnika

Kontakt

Fundacja Lubelska Wyżyna Przemysłowa
koordynator Klastra Wyżyna Przemysłowa

ul. B. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin

kontakt@wyzynaprzemyslowa.pl

KRS: 0000711043
NIP: 9462677368
REGON: 36920883200000